maandag 28 mei 2018

Zomertoernooi ronde 5 en 6




na ronde 6 seizoen 17/18
NrVoornaamNaam Score Gesp   W   R   V Perc ByeRating  TPR WP
01RobbieGerhardus13,543108811831186362,5
02Patrick vanWaardenburg12,553117011727170555,5
03JanRavensteijn9,06303501508153951,0
04ChielVerhagen8,052034011493149752,5
05SteffenBrouwer7,04202501438151749,5
06ErikVisser6,021015011345145451,0
07AlbertLebbink6,06204331400139651,0
08JoopCrooy4,02101501439143146,0
09Emile Okel4,04103251462128240,0
10JokeAnzion1,0000-1400140054,0
11GuylianoRadhe1,0000-1200120054,0
12FrankSchleipfenbauer   1,0000-2090209054,0
13HenkSteinhauer1,0000-1692169254,0
14Frank vdRijst1,0000-1166116654,0
15FonsLeferink1,0000-1315131554,0
16PaulDelleman1,0000-1564156454,0
17FredRienstra1,0000-1436143637,5
18TonyHogerhorst1,0000-1849184937,5

Uitslagen zomercompetitie 
ronde 5 gespeeld op 28-05-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkRobbie Gerhardus 0-1
Jan RavensteijnChiel Verhagen0-1
Emile OkelJoop Crooy0-1

Patrick van Waardenburgoneven

Uitslagen zomercompetitie
ronde 6 gespeeld op 28-05-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburgrem
Chiel VerhagenEmile Okel0-1
Erik VisserJan Ravensteijn0-1
Joop CrooyAlbert Lebbink0-1

Zomertoernooi ronde 3 en 4

Ranglijst Zomertoernooi
na ronde 4 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScoreGesp   W    R    V PercByeRating TPR  WP   
01RobbieGerhardus9,0220010011833192729,0
02Patrick vanWaardenburg9,04301751724167220,0
03ErikVisser6,0110010011351176625,5
04JanRavensteijn6,04202501513160025,0
05SteffenBrouwer6,04202501438151519,0
06ChielVerhagen5,031023311493150125,5
07AlbertLebbink3,04103251389130226,0
08JokeAnzion1,0000-1400140024,0
09GuylianoRadhe1,0000-1200120024,0
10FrankSchleipfenbauer 1,0000-2090209024,0
11HenkSteinhauer1,0000-1692169224,0
12Frank van derRijst1,0000-1166116624,0
13FonsLeferink1,0000-1315131524,0
14PaulDelleman1,0000-1564156424,0
15JoopCrooy1,0000-1440144024,0
16Emile Okel1,0200201462110118,0
17FredRienstra1,0000-1436143613,5
18TonyHogerhorst1,0000-1849184913,5

Uitslagen 
 ronde 3 gespeeld op 21-05-2018
WitspelerZwartspeler     Uitslag
Robbie GerhardusChiel Verhagen                 1-0
Steffen BrouwerAlbert Lebbink1-0
Patrick van Waardenburg  Jan Ravensteijn  1-0

Erik Visseroneven

ronde 4 gespeeld op 28-05-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg  0-1
Jan RavensteijnSteffen Brouwer1-0
Albert LebbinkErik Visser0-1
Fred Rienstraextern
Tony Hogerhorst               extern

Zomertoernooi ronde 1 en 2

Ranglijst Zomercompetitie 2018
na ronde 2 
NrVoornaamNaamScoreGesp W   R   V Perc.ByeRatingTPRWP
01ChielVerhagen5,011001001149917827,5
02RobbieGerhardus5,011001001183119297,5
03AlbertLebbink3,0210150141015898,0
04Patrick vanWaardenburg3,0210150171514566,0
05JanRavensteijn3,0210150151016235,0
06SteffenBrouwer3,0210150143715753,0
07EmileOkel0,020020146210996,0

Uitslagen Zomercompetitie 2018
cyclus 1 ronde 2 gespeeld op 07-05-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Chiel VerhagenAlbert Lebbink1-0
Patrick van Waardenburg    Steffen Brouwer     1-0
Emile OkelJan Ravensteijn0-1

Robbie Gerhardusoneven

Uitslagen Zomercompetitie 2018
cyclus 1 ronde 1 gespeeld op 07-05_2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnRobbie Gerhardus0-1
Albert LebbinkPatrick van Waardenburg    1-0
Steffen Brouwer     Emile Okel1-0

Chiel Verhagenoneven